Dnes je středa 6. prosinec, svátek má Mikuláš.

Zajímavosti

Oslavte s Honzou Kollerem jeho 50. narozeniny

přidáno: 03. 02. 2023

Historicky nejúspěšnější střelec české fotbalové reprezentace oslaví v březnu 50. narozeniny. Legenda českého fotbalu chystá velkolepou oslavu pro veřejnost včetně svých fanoušků.

Oslava životního jubilea Jana Kollera v podobě programu Noci s legendou se chystá v Praze na 31. března v kinosále pražské Lucerny. V podobném duchu a na stejném místě oslavila minulý podzim své 80. narozeniny například i Marta Kubišová. Tentokrát přebírá štafetu Jan Koller a jeden z nejhezčích sálů v Praze bude patřit právě jemu.

Legendárního fotbalistu a neúspěšnjšího českého střelce fotbalové reprezentace jsme mohli v loňském roce osobně vidět i nedaleko Dobříše. V obci Obořiště tehdy ožilo díky němu a agentuře VDN Promo zdejší fotbalové hřiště a nejen místní, ale i lidé z širokého okolí a jeho fanoušci si tady užili krásnou akci. Nyní máme možnost s Honzou osobně oslavit jeho 50. narozeniny!

Jan Koller drží rekord v počtu střelených branek za českou i československou fotbalovou reprezentaci. V roce 1999 byl vyhlášen nejlepším fotbalistou České republiky, a o čtyři roky později byl dokonce v nominaci na Zlatý míč. V minulém roce o něm vznikl film s názvem Jan Koller – Příběh obyčejného kluka, který běžel v kinech a následně v televizích. Celkem ho shlédlo přes milion diváků a s hlavním hrdinou mohou fanoušci nyní oslavit jeho 50 .narozeniny. Jak z filmu všichni jistě vědí, Honza je milovník piva, a právě fanoušci budou mít pivo na akci od sponzora zdarma a budou si moci s Honzou k jeho jubileu připít.

„Je to pro mě něco speciálního, protože je to poprvé, co takhle budu oslavovat své narozeniny. Pro mě je to nové, budu nervózní, ale moc se těším, hlavně na ty hosty, kteří se připravují a kteří budou pro mě překvapením,“ řekl ke své oslavě Jan Koller.

V rámci programu se fanoušci mohou těšit na zábavnou show na pódiu s Honzou Kollerem a moderátorem. Jako překvapení si agentura VDN Promo připravila exkluzivní hosty, o kterých jak už sám zmínil, neví ani samotný oslavenec. Večer bude doplněn o interaktivní ukázky z Honzova života. Nebude chybět ani výstava Honzových dresů, které vás provedou celou jeho fotbalovou kariérou.

Honza Koller se na vás těší 31. března 2023 v Lucerně!

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketstream.

autor článku: Jitka Větrovská