Dnes je úterý 27. říjen, svátek mají Šarlota a Zoe.

Zajímavosti

Chtěli byste být pánem svého času?

přidáno: 31. 10. 2017

Rádi byste se stali pánem svého času? Chtěli byste být na volné noze nebo získat práci na zkrácený úvazek? Bojíte se, aby vše správně klapalo a fungovalo? Tak zahoďte všechny své obavy a přijďte na speciální workshop, který vám s obavami pomůže.

Centrum Skřítkov ve spolupráci se společností Flexjobs organizuje speciální workshop o flexibilní práci „SexiFlexi pracující rodič“. Zúčastněte se ve čtvrtek 9. listopadu od 9:00 hod. jedinečného tréninku, kde se dozvíte jak na specifika flexibilní práce, a jak či kde takovou práci najít. Z dopoledne si odnesete nejen mnoho nových informací, ale i nové dovednosti, např. jak obstát ve výběrových řízeních či jak ve flexi týmu efektivně spolupracovat. Získáte poznatky, který flexi zaměstnavatel je pro vás vhodný a jak ho poznat a možná objevíte i svůj seznam priorit “vytoužené flexi práce“. Školením vás provede Ing. Eva Pánková, partnerka společnosti FLEXJOBS.cz,” upřesňuje Ilona Malá, majitelka Skřítkova.

Kdo je společnost Flexjobs?

Společnost Flexjobs se zabývá problematikou flexibilního zaměstnávání v České republice již několik let. Staví na vlastních dlouholetých zkušenostech ve FLEX mezinárodních týmech a praxi v zahraničí, zpětné vazbě ze školení 300 manažerů FLEXtýmů a HR business partnerů, spolupráci s job servery, agenturami a spolupráci s odbornými organizacemi a v neposlední řadě na spolupráci se zaměstnavateli napříč spektrem: výroba, IT, telco, startupy.

Počet míst je omezen

Pokud vás už teď alespoň z části workshop zaujal, opravdu neváhejte a dorazte. Cena dopoledního workshopu je 190 Kč bez hlídání dětí. Pokud nemáte k dispozici hlídání, je možné ho zajistit ve Skřítkově za 290 Kč společně se vstupným na workshop. Nutno při registraci objednat s informací o počtu a věku dětí. Workshop rezervujte přihlášením na Facebookové události nebo na emailu eva.pankova@flexjobs.cz

Vstup s hlídáním zdarma?

Pro prvních pět z vás, kteří vyplní dotazník na stránkách Flexjobs a do poznámek napíší heslo workshop, máme skvělou zprávu. Vyhrajete tak vstup s hlídáním dětí na čtvrteční workshop zdarma!

autor článku: Kamila Paulová a Ilona Malá