Dnes je středa 24. únor, svátek má Matěj.

dobrisskoaktualne.cz/zajimavosti

SOUTĚŽ o vstupenky na BONNIE TYLER v Příbrami

přidáno: 08. 03. 2020

Dnes je Mezinárodní den žen, a tak jsme pro vás ve spolupráci s VDN Promo, připravili soutěž o vstupenky na jedinečný koncert Bonnie Tyler. Tato legendární a světově známá zpěvačka přijede už 28. března 2020 do Příbrami a vy můžete být u toho!

Bonnie Tyler začala svou hudební kariéru v polovině 70. let a hned její první singl "Lost in France" se v britské hitparádě umístil v první desítce. Zpěvačka je známá svým charakteristickým chraplavým hlasem, kterým si získala miliony fanoušků po celém světě. Dnes má na svém kontě přibližně 15 studiových desek, nesčetně koncertů a spolupráci s mnoha jinými muzikanty. 

Mezi její nejznámější a největší hity patří například píseň "Total Eclipse of The Heart", za níž byla dokonce nominována na cenu Grammy. V devadesátých letech osnila svět hitem "Bitterblue". Na nové tvorbě pracuje stále dál, i když s většími časovými odstupy, vydává nové věci i v současnosti. V roce 2013 se účastnila soutěže Eurovize se skladbou "Believe In Me" a v loňském roce vydala po šesti letech novou desku s názvem Between The Earth And The Stars se singlem "Love´s Holding On"

V příštím roce oslaví Bonnie Tyler 70. narozeniny, ale věk na ní rozhodně znát není. Zpěvačka je stále v neuvěřitelné formě a na koncerty v České republice se těší.

"Ahoj, tady Bonnie Tyler. Těším se až se vrátím do Prahy. Přijďte a užijte si to," zve zpěvačka v upoutávce agentury VDN Promo své fanoušky na koncert v Praze a samozřejmě i v Příbrami. 

Koncert Bonnie Tyler se v Příbrami uskuteční v sobotu 28. března 2020 od 19:00 hod. v příbramské sportovní hale. 

Chcete být na jednom z nejlepších koncertů letošního roku v našem regionu? Chcete vidět tuto žijící legendární zpěvačku na vlastní oči? Zkuste své štěstí a zapojte se do soutěže o 2 vstupenky na její koncert právě v Příbrami. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a napsat nám koho vezmete s sebou nebo komu vstupenky darujete. 

Soutežní otázka pro výhru 2 vstupenek na koncert Bonnie Tyler zní:

Která z českých zpěvaček bude předskokankou Bonnie Tyler na koncertech v Praze a Příbrami?

a) Lucie Bílá

b) Olga Lounová

c) Anna K

Správnou odpověď společně s uvedením "koho vezmete s sebou nebo komu lískty darujete" můžete psát 

-do komentářů pod článek na našem facebookovém profilu

-nebo zasílat na e-mail redakce@dobrisskoaktualne.cz (do předmětu uveďte Soutěž Bonnie Tyler).

POZOR! Soutěž končí v pátek 13. března 2020 o půlnoci. Pozdější odpovědi nebudou zařazeny do slosování. 

Kdo vyhrává?

Výherce vylosujeme během víkendu 14. - 15. března 2020 a následně budeme dotyčného kontaktovat formou e-mailu nebo soukromé zprávy přes facebook.

Přejeme hodně štěstí!

autor článku: redakce DA