Dnes je středa 24. únor, svátek má Matěj.

dobrisskoaktualne.cz/zajimavosti

Pojďte si zahrát o NEJ ROUŠKU Dobříšska a vyhrát lahvinku dobrého vína

přidáno: 20. 03. 2020

Poslední dny jsou pro všechny náročné, protože jsme se ze dne na den museli přizpůsobit novým podmínkám. Každý vnímá dění okolo koronaviru jinak, ale je jasné, že všichni jsme na jedné lodi. Naše redakce se rozhodla spojit s vedením města Dobříš a pro pobavení a rozptýlení pro vás připravit malou soutěž.

Poslední dny se celá republika semkla a tvořili se roušky a respirátory kde se dalo. Výjimkou nebyl ani kraj Dobříšska a Novoknínska. Našli se dobrovolníci, domácí kutilové, ale i profesionální firmy nebo kvalifikované švadleny…

Všichni jsme tvořili a tvoříme ochranné pomůcky s nejrůznějšími motivy, které nás v redakci nemohli inspirovat k ničemu jinému, než k vyhlášení soutěže o tu NEJ ochranu úst a nosu.

Oslovili jsme tedy starostu města Dobříš Pavla Svobodu s prosbou o darování ceny do soutěže a dali vše dohromady. Výherce NEJ roušky Dobříšska, se tak může těšit na krásný a jistě chutnající dárek od starosty Dobříše, kterým je víno Chardonnay z limitované edice vinařství Pavlov.  

Jak se přihlásit a jaká jsou pravidla soutěže?

Přihlásit se můžete zasláním fotografie s vaším výtvorem.

V termínu od pátku 20. do čtvrtka 26. března 2020 můžete zasílat na e-mail redakce Dobříšska aktuálně (redakce@dobrisskoaktualne.cz) fotografie vašich ochranných pomůcek na ústa a nos.

V kreativitě a nápadech se meze nekladou a soutěžit tak můžete s jakýmkoli funkčním příspěvkem. Samozřejmě i fotka samotná může být focena různými způsoby, na různých místech (tedy kde je povoleno).

Nezapomeňte k zaslané fotografii přidat také krátký popisek, který může obsahovat max. 200 znaků včetně mezer. Čím zajímavější a kreativnější komentář, tím samozřejmě i větší šance na výhru.

OBSAH E-MAILU:

  • Předmět e-mailu: soutěž NEJ ROUŠKA – jméno a příjmení soutěžícího
  • Obsah e-mailu: název fotografie, autor fotografie, vlastní komentář k fotografii, kontaktní údaje na soutěžícího (jméno, příjmení, telefon, e-mail)
  • Příloha: fotografie

Jak bude soutěž probíhat a jak bude vyhodnocen výherce?

Soutěžní fotografie, které splní podmínky pro vstup do soutěže a zašlou výše uvedené údaje a podklady, budou zveřejňovány ve foto albu na facebookovém profilu Dobříšsko aktuálně pod názvem FOTO SOUTEŽ: NEJ rouška Dobříšska. Toto album bude dostupné od pátku 27. března 2020. Zde pak bude moci veřejnost hlasovat formou označení „To se mi líbí“ pro jednotlivé foto příspěvky.

Aby mohla být vaše fotografie zařazena do foto soutěže, je třeba vašeho označení „To se mi líbí“ facebookového profilu Dobříšsko aktuálně – tím budete mít mimo jiné i přehled o průběhu soutěže. 

V pátek 27. března 2020 vyjde také článek s upozorněním na probíhající soutěž a informací, že hlasovat o NEJ roušku mohou lidé do úterý 31. března 2020.

Výherce bude následně vyhlášen ve středu 1. dubna 2020 v dopoledních hodinách na facebookovém profilu Dobříska aktuálně. Výhra bude vítězi následně předána dle situace a domluvy.

Tak co? Jdete do toho?

Už máte svou roušku nebo respirátor či jinou ochranu? Zapojíte se do naší soutěže? Za zkoušku to stojí a kdo ví, třeba zrovna vy si budete moci doma otevřít lahvinku výborného vína a trochu si zpříjemnit současnou karanténu. Nebo uděláte radost někomu jinému.

Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme za redakci i starostu Dobříše hodně štěstí :-)

autor článku: redakce DA