Dnes je pátek 27. listopad, svátek má Xenie.

Zajímavosti

Soutěž o vstupenky na SPIRITUÁL KVINTET – JIŘÍ TICHOTA 80

přidáno: 27. 04. 2017

Dobříšsko aktuálně vyhlašuje fotosoutěž o VIP vstupenky na jedinečný koncert kapely Spirituál kvintet, který se uskuteční v sobotu 27. května 2017 v Tipsport Areně v Praze

Tento koncert, který je pořádán u příležitosti osmdesátých narozenin Jiřího Tichoty, přivítá mimořádné hudebníky. Společně s kapelou Spirituál kvintet, přijdou gratulovat a hrát také Nezmaři, Jiří Pavlica, Hradišťan, Robert Křesťan, Druhá tráva, Marek Eben, Wabi Daněk a další.

zdroj foto: http://spiritualkvintet.cz/

 

U nás máte nyní skvělou šanci získat 2 VSTUPENKY K SEZENÍ DO 8. ŘADY VE VIP ZÓNĚ!!!

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

V termínu od 1. do 14. května 2017 zaslat na e-mail redakce Dobříšska aktuálně (redakce@dobrisskoaktualne.cz) fotografii s popiskem na téma: DOBŘÍŠSKÁ KURIOZITA. V kreativitě a nápadech vám meze neklademe a soutěžit můžete s jakýmkoli příspěvkem. Na fotce mohou být lidé, budovy, věci, místa, služby, … co vás napadne. Fotografie mohou být pořízeny z celého dobříšského regionu. Velmi důležitý je samozřejmě také popisek vaší soutěžní fotografie, který by měl vysvětlit, proč jste zvolili zrovna tuto kuriozitu. Čím zajímavější či vtipnější komentář, tím větší šance na výhru:-)

Do e-mailu s vaší soutěžní fotografií je třeba uvést následující:

  • Předmět e-mailu: soutěž DA – dobříšská kuriozita – jméno a příjmení soutěžícího
  • Obsah e-mailu: název fotografie, autor fotografie, vlastní komentář k fotografii, kontaktní údaje na soutěžícího (jméno, příjmení, telefon, e-mail)
  • Příloha: fotografie

Jak bude soutěž probíhat a jak bude vyhodnocen výherce?

Soutěžní fotografie, které splní podmínky pro vstup do soutěže a zašlou výše uvedené údaje a podklady, budou postupně zveřejňovány ve foto albu na facebookovém profilu Dobříšsko aktuálně pod názvem FOTO SOUTEŽ: Dobříšská kuriozita. Zde pak bude moci veřejnost hlasovat formou „LIKE“ pro jednotlivé foto příspěvky.

Aby mohla být vaše fotografie zařazena do foto soutěže, je třeba vašeho označení „To se mi líbí“ facebookového profilu Dobříšsko aktuálně – tím budete mít mimo jiné i přehled o průběhu soutěže. 

V pondělí 15. května 2017 pak na našem portálu vyjde článek se všemi soutěžícími a jejich příspěvky s upozorněním, že hlasovat o nejlepší kuriozitu mohou lidé až do neděle 21. května 2017.

Výhra, společně s pozváním na kávuJ, bude vítězi osobně předána z rukou naší šéfredaktorky Zdeňky Žádníkové, která vstupenky do soutěže věnovala.

Už máte vymyšlenou kuriozitu, se kterou se do naší soutěže zapojíte? Za zkoušku to stojí a kdo ví, třeba zrovna vy budete sedět v předních řadách VIP zóny jednoho z největších koncertů letošního roku. Nebo uděláte radost někomu, kdo na písních Spirituál kvintetu vyrostl. Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí:-)

autor článku: redakce DA silami společnými