Dnes je neděle 27. září, svátek má Jonáš,
je Světový den cestovního ruchu.

Zajímavosti

Dobříšsko aktuálně spouští regionální ON-LINE BAZAR ZDARMA!

přidáno: 03. 06. 2018

Každý z nás někdy potřebuje prodat něco nepotřebného, starého, nepoužívaného, malého a naopak někdo jiný potřebuje koupit něco použitého, levnějšího nebo sezónního. Většinou pak využíváme služeb internetových bazarů, které fungují celorepublikově. Dobříšsko aktuálně vám nyní přináší tuto službu pouze pro náš region v přehledných kategoriích a zcela ZDARMA.

DOBAZARU!

Právě tak jsme pojmenovali službu regionálního internetového bazaru nejrůznějších věcích na našem webovém portálu Dobříšsko aktuálně. Od dnešního dne je vám tato služba zcela ZDARMA plně k dispozici.

On-line bazar, který bude fungovat pouze pro region Dobříše a okolí, jsme rozdělili do několika základních kategorií:

  • auto-moto
  • děti
  • dům, byt a zahrada
  • elektro
  • oblečení
  • sport
  • ostatní
  • vem dej

Vkládat vlastní inzeráty do bazaru můžete úplně sami, a to velmi jednoduchým způsobem. Po odsouhlasení naší redakcí bude inzerát s fotografií a dalšími informacemi do 24 hodin zveřejněn mezi ostatními. Konkrétní podmínky DOBAZARU naleznete ZDE.

Služba VEM-DEJ

Speciální kategorií DOBAZARU je služba VEM-DEJ, kterou od loňského roku nabízí také firma Dokas, která s námi na tomto bazaru úzce spolupracovala. Zde se dané věci neprodávají, ale vyměňují! Na místo ceny tak můžete uvést, že za vámi nabízenou věc požadujete například čokoládu.

V našem bazaru mohou inzerovat lidé pouze z Dobříše a jeho okolí

Hlavní výhodu služby DOBAZARU je v tom, že prodej bude povolen pouze těm inzerentům, kteří se budou nacházet cca do 30 km a 30 min. jízdy od Dobříše. Inzerce rozhodně nebude povolena pro účely komerční reklamy a příspěvky starší 3 měsíců budou automaticky mazány, aby se zde nekupily dlouhodobě nechtěné věci.

Věříme, že službu DOBAZARU budete využívat široká veřejnost a náš bazar se stane oblíbeným místem prodeje i nákupu použitých nebo nepotřebných věcí.

Těšíme se na vaše příspěvky!

autor článku: Redakce DA