Dnes je pátek 27. listopad, svátek má Xenie.

Zajímavosti

Jedinečná TRIAL SHOW osminásobného mistra ČR v Dobříši

přidáno: 07. 06. 2017

Trialový král Lukáš Petráček ukáže již tuto sobotu při příležitosti 1. narozenin autoservisu Euromaster v Dobříši svou skvělou show. Jeho vystoupení jsou plná překvapení, dech beroucích triků, vtipných komentářů i profesionální jízdy nejen na jeho trialovém speciálu.

V roce 2009 vybojoval Lukáš svůj osmý titul Mistr ČR Junior a v roce 2010 už se účastnil velkých kaskadérských show, které ho postupem času lákaly víc než závody. Od roku 2012 spolupracuje s firmou EXAC, která je výhradním dovozcem motocyklů GasGas pro ČR, „osedlal“ novou motorku a na 100% se začal věnovat jako jediný v ČR trial FMX.

CO UVIDÍTE V TRIALOVÉ SHOW LUKÁŠE PETRÁČKA?

Škálu triků od jízdy po zadním kole, skákání po zadním, jízdy po předním, skoky přes lidi a další neuvěřitelné věci. Během exhibice Lukáš ukáže i různé skoky přes překážky, přičemž mu bude sloužit i speciálně upravený automobil s přívěsem.

zdroj foto:  http://www.lukaspetracek.cz/

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří autoservisu Euromáster v Dobříši, který proběhne už tuto sobotu 10. června od 10:00 do 17:00 hod.

V rámci celodenního programu můžete vidět trial show Lukáše Petráčka od 13:00 hod. Autoservis dále pro návštěvníky připravil prohlídky servisu, možnost osobně se poradit s automechanikem, měření tlumičů vašeho automobilu ZDARMA, soutěže o krásné a hodnotné ceny, umístěn zde bude také skákací hrad pro děti, vystoupení dětí z Aerobik studia Orel Dobříš a přítomné pobaví i klaun Bobo. Celým dnem bude provázet herečka Zdeňka Žádníková Volencová.

Vstupné na akci je samozřejmě zcela zdarma a aktuální informace k programu Dne otevřených dveří můžete sledovat na facebookovém profilu Buenoservis Euromaster. 

autor článku: redakce DA