Dnes je neděle 14. duben, svátek má Vincent,
je Světový den monitoringu diabetiků.

Zajímavosti

Vlastní vyrobenou elektřinu Vám nikdo nezdraží

přidáno: 15. 02. 2023

Dnes kolem sebe všichni vidíme a slyšíme lákavé nabídky s popisky „energie zdražují, buďte soběstační, ušetřete s námi, elektrárna na klíč“. Možná ale ještě častěji také slýcháváme z médií i od svých přátel a známých i špatné reference o provedených realizacích některých firem, které v reakci na silnou poptávku vyrostly na trhu fotovoltaiky jako houby po dešti, a bohužel tím vrhají stín také na zdravé a kvalitně fungující firmy.

Jednou z takových společností, jenž klade důraz na technickou kvalitu odvedené práce a spokojenost koncového klienta, je také firma AR Solar, která sídlí zde v našem regionu, avšak její realizace lze nalézt po celé mapě republiky.

Zkušený tým lidí z AR Solar působí v realizaci fotovoltaických elektráren již více jak 8 let. Společnost nabízí pouze kvalitní technologie za co nejlepší příznivou cenu tak, aby byla zajištěna rychlá návratnost investice. Optimalizace navržené elektrárny pro konkrétní objekt a potřeby zákazníka, a tím také následných úspor, není bohužel u všech dodavatelů takovou samozřejmostí, jakou by se mohlo na první pohled zájemcům zdát.

V ceně zakázky od AR Solar je vždy kompletní dodání FVE na klíč, a to včetně dalších nezbytných úprav v objektu, jako je například úprava stávajícího odběrného místa. Firma zajišťuje veškerou administrativu, včetně vyřízení celkového připojení FVE u distributora a vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám s garancí získání dotace.

AR Solar je místní firma, která má své sklady a kanceláře ve Svatém Poli u Dobříše. Přijměte pozvánku do areálu společnosti, kde Vám ochotně představí technologii a při kávě proberou vaše potřeby. Protože společnost reaguje průběžně na aktuální potřeby trhu, v současné době může garantovat u rodinných objektů realizaci FVE již do 3 měsíců tak, aby Vaše elektrárna mohla v létě již šetřit spotřebu energie, a tak vydělávat do Vašeho rodinného rozpočtu.

Domluvte si schůzku na tel. čísle 778 000 700 nebo na formuláři webu www.ar-solar.cz.

Facebook: AR Solar

Instagram: @arsolary

Pamatujte, že vlastní vyrobenou elektřinu Vám nikdo nezdraží.

autor článku: Krásný slunečný den přeje tým AR SOLAR