Dnes je úterý 27. říjen, svátek mají Šarlota a Zoe.

Zajímavosti

PROSÍME O VÁŠ HLAS: Výhra v hodnotě 30 000 Kč pro celou třídu je na dosah

přidáno: 24. 07. 2019

Ano je to tak… ŠKODA AUTO, a. s. vyhlásila i v letošním roce soutěž s názvem Mladí designéři 2019 s tématem „Chytré autíčko“ budoucnosti. Své dílo do ní zaslal také Matouš Měrka ze Staré Hutě u Dobříše a nyní ho od vítězství a získání úžasné odměny pro celou jeho třídu dělí jen pár hlasů!

Soutěž od ŠKODA AUTO, a.s. do níž se mohly přihlásit týmy složené z žáků tříd prvního stupně základní školy z celé České republiky se pomalu blíží do svého finále a jedna z dobříšských škol může získat úžasnou výhru. Pomoci může i váš hlas a zabere vám to jen pár vteřin! V rámci soutěže bylo vyhlášeno hned několik kategorií, v nichž mohou děti získat hodnotné ceny od veřejnosti nebo poroty ŠKODA AUTO. Matouš Měrka do soutěže zaslal svůj obrázek, na kterém je vyobrazeno jeho auto budoucnosti s názvem Škoda Speed a nyní se v rámci online hlasování na portále drží na neuvěřitelném 2. místě z více jak 100 přihlášených obrázků.

Od výhry dělí celou třídu dětí jen pár hlasů

Aktuálně se Matoušovo dílo drží na 2. místě s výrazným náskokem bodů od ostatních účastníků soutěže. Od toho 1. místa ho však dělí jen pár hlasů. I proto jeho maminka Veronika využila sílu sociálních sítí a požádala o pomoc na facebookových skupinách z okolí Dobříše. Vlna podpory a pomoci byla neuvěřitelná a celá Máti rodina i jeho spolužáci s obrovskou radostí sledovali stoupající počet hlasů. Rozhodli jsme se tak pomoci tímto zveřejněním i my…

Jak můžete zaslat svůj hlas?

Pro platné započtení hlasu je nutné ověření hlasujícího skrze potvrzení přes e-mailovou adresu nebo účet na sociální síti Facebook. Vítězem v kategorii Cena veřejnosti – obrázek (2D dílo) se stane po schválení komise ŠKODA AUTO a.s. obrázek, který získá největší počet hlasů veřejnosti. Pro Matouše můžete hlasovat zde: https://www.mladidesigneri.skoda- auto.cz/galerie-praci/695c5e35-3368-5857-9170 ae9f16377484

Cena pro vítěze

Cenou pro vítěze je finanční poukaz na výtvarné pomůcky v hodnotě 30 000 Kč a další hodnotné ceny. Celá třída se navíc zúčastní slavnostního vyhlášení, na které dopravu zajistí samotný pořadatel soutěže.

Pro Matouše a jeho třídu by znamenala výhra velkou radost

Matouš s jeho třídou letos v červnu opustil základní školu ve Staré Huti a přechází na 1. ZŠ Dobříš, kde se spojí i s dalšími dětmi. Taková výhra a výlet by pro ně byl určitě i krásným začátkem dalších 4 let na základní škole. „To by bylo super, kdyby můj obrázek vyhrál a my mohli jet všichni do ŠKODOVKY. Moc bych si to přál,“ říká Máťa každý den když sleduje počet hlasů v celkovém hodnocení přihlášených soutěžících.

autor článku: Denisa Havlíčková