Dnes je pátek 27. listopad, svátek má Xenie.

Zajímavosti

Konec léta, ať žije léto 2017

přidáno: 17. 09. 2016

Léto už nám pomalu končí, ale je čas myslet na léto příští. Proč? Abyste si mohli svůj bazén naplno užít!

Společnost ALBIXON, největší český výrobce bazénů a zastřešení v Evropě, zve všechny zákazníky na bazénový festival, který proběhne na všech pobočkách ve dnech od 19. do 24. září 2016. Všem návštěvníkům zde bude nabídnuta sleva 50 % vztahující se na skimmerové a přelivové bazény, na bazénová zastřešení a kompletní řadu vířivých van BRILIX®.

Bazénový festival je jedinečná příležitost pro všechny, kteří právě uvažují o koupi bazénu, zastřešení či vířivé vany. Od 19. do 24. září mají všichni zákazníci možnost získat 50% slevu na výrobky ALBIXON, a to na všech pobočkách této společnosti. Zákazníci, kteří se chtějí o koupi bazénu poradit ještě před začátkem festivalu, mají možnost vyplnit jednoduchý online formulář, který naleznou přímo na webových stránkách. Specialista ze společnosti ALBIXON je poté bude co nejdříve kontaktovat a pomůže jim s výběrem vhodného bazénu, zastřešení nebo vířivky.

Na festivalu můžete za bazén dokonce ušetřit!

Sleva se vztahuje na skimmerové a přelivové bazény ALBISTONE® a na modely zastřešení Klasik, Dallas, Casablanca, Casablanca Infinity, Casablanca Infinity EVO, Monaco a Monaco Future. Festivalová sleva se dále vztahuje i na vířivky, a to na všechny modely řady BRILIX®.

Nebojte se s sebou vzít ani své ratolesti!

Pro návštěvníky bude v bazénových centrech v Praze, Osově a Pardubicích připraven bohatý doprovodný program, kde se můžete těšit mimo jiné na stánky s míchanými nápoji. Pro děti i dospělé zde bude připravena spousta zábavy v podobě soutěží a her o ceny.

ALBIXON v tom naučí plavat každého!

Společnost ALBIXON se stala hlavním partnerem neziskové organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o. p. s., a proto budete mít možnost v pátek 23. a sobotu 24. září navštívit v bazénových centrech v Praze, Osově a Pardubicích i jejich stánek. 

autor článku: Albixon