Dnes je pátek 4. prosinec, svátek má Barbora.

Zajímavosti

Elegance U Anděla strážce! Místo, kde si ženy zaslouží víc

přidáno: 26. 10. 2015

Téměř každá žena ocení univerzálnost! Ať už se jedná o prací prášek, nebo o krém proti vráskám. Když se jí ale této univerzálnosti dostane při nakupování, pak je to jako částečně splněný sen. Vždyť která žena by netoužila po nákupu oblečení, kde si mimo jiné může vybrat z řady kabelek, spodního prádla nebo blýskavých ozdob. K tomu si vyzdobit byt vhodnou dekorací nebo nakoupit dárky pro rodinu a kamarády. Navíc pod jednou střechou, aniž by musela navštívit gigantická obchodní centra.

Neznám jedinou ženu, která by si alespoň jednou za čas nechtěla udělat radost něčím hezkým na sebe! Avšak těch, které si libují v celodenním maratonu nakupování, znám jen hrstku. Převážná část žen je v dnešní uspěchané době zaneprázdněná prací, péčí o děti a domácnost a na sebe jim už mnoho času nezbývá. A když už se najde nějaká ta chvilka, která má patřit právě oné ženě, jen málokdo ji chce trávit v přecpaném nákupním centru. Představa, že lítáte z jednoho patra do druhého, protože jste si chtěla koupit kabelku k právě vybranému kabátu, kterou mají o patro výš, je alespoň pro mne dost děsivá. I přes to všechno se najdou ženy, kterým tento styl nakupování vyhovuje a myšlenka, že by právě ony neměly být jednou z davu v nákupním centru, je naprosto nepřijatelná! Koneckonců, jak je každému libo.

Pokud ale patříte do skupiny žen, které rády nakupují, ale nechtějí tomu obětovat celý den, najeté kilometry a někdy i vlastní zdraví, pak právě vy oceníte nově otevřený obchůdek. Ten nabízí módní doplňky a ještě něco navíc!  Nákup si můžete zpříjemnit posezením u kávy, kterou majitelky nabízejí hned ve vedlejší místnosti. Tyto prostory jsou určeny pro semináře, přednášky a jiná veřejná setkání všeho druhu. Do Elegance U Anděla strážce můžete tedy přijít za účelem posezení u kávy, nikoli za nákupy, pak ale předem upozorním ty z vás, kteří by snad očekávaly kavárnu jako takovou! Jedná se „pouze“ o službu navíc, která dodává prostorám příjemnou atmosféru a nenutí vás hned po zaplacení zakoupeného zboží budovu opustit.

Elegance U Anděla strážce je určena všem ženám i dívkám, které mají rády jak konzervativní, tak elegantně sportovní módu. A ačkoli se, co do oblečení jedná o second hand, zboží je zde vybíráno s pečlivostí a důrazem na kvalitu materiálu.

Jaké zboží zde naleznete?

  • Spodní prádlo
  • Bižuterie
  • Kabelky
  • Second hand
  • Doplňky a dekorace
  • Dárky pro radost

Kde Eleganci U Anděla strážce najdete?

Pražská 27, Dobříš

Otevírací doba:

  • pondělí – pátek _ 8:30 – 17:30
  • sobota _ 8:30 – 11:30

autor článku: redakce DA