Dnes je pátek 27. listopad, svátek má Xenie.

Zajímavosti

Kde v Dobříši získáte kompletní servis pro váš automobil?

přidáno: 28. 03. 2016

S příchodem jara budou řidiči přezouvat své automobily na letní pneumatiky a povinnost mít zimní je do 31. března. V okolí města Dobříše a i v samotné Dobříši je dost pneuservisů, které vám vyjdou rádi vstříc. Ovšem není pneuservis jako pneuservis.

Mnoho řidičů má stále tendenci na pneumatikách šetřit a neuvědomují si, že právě pneumatiky drží automobil na silnici, nikoli naleštěná karoserie automobilu. V dobrém autoservisu nebo ve specializovaném pneuservisu by vám měli rozumně poradit, jaké pneumatiky je dobré si pro váš vůz pořídit.

V dnešní době cestovatelské je volba na správné pneumatiky, které by vám na automobil měl osadit kvalitní servis, nutno brát vyšší zřetel.

Vše potřebné pod jednou střechou

Nedávno jsem si všiml, že na výpadovce na Hostomice vyrostla nová budova pneuservisu. Tedy nejdříve jsem si myslel, že jde o pneuservis, ale když jsem zašel dovnitř a více se rozhlédl, tak jsem zjistil, že jde o dobrou rovnováhu služeb pro automobilisty.

Jedná se o pobočku společnosti Euromaster a jak jsem již zmínil, podařilo se jim zde dobře skloubit nejnutnější servisní úkony pro údržbu automobilů. A co můžete očekávat? Teď na jaře vám předně udělají prohlídku vozu, dodávky či motocyklu zdarma. A pokud něco nebude v pořádku, mohou vám vyměnit olej (značky Castrol a Vat), brzdy (destičky, kotouče i brzdovou kapalinu), stěrače, autobaterii, tlumiče a zkontrolovat klimatizaci. Dále vám rádi pomohou s výběrem pneumatik na automobil, motocykl, dodávku či kamion.

K výměně pneumatik nesmí chybět geometrie, která je dle mého názoru jednou za rok nutná. Na českých silnicích, kterým silničáři přidávají hlavně spíše uzavírky než dobré opravy vozovky, se vám geometrie rozhodí velmi snadno i na větším autě. Dále jistě uvítáte uskladnění pneumatik i službu STK. Když se objednáte dopředu, můžete všechny výše zmíněné služby mít vyřízené za jediný den a ne někam přejíždět. Ušetříte tak čas, energii a hlavně i peníze.

Zaujala mne i šíře nabídky pneumatik od výrobců Kleber, BFGoodrich, Good Year, Dunlop, Pirelli, Continental, Kormoran, Tigar, Barum a Michelin. Od Michelinu nabízejí i úplnou novinku pneumatiku Crossclimate, což je návrat k celoročním pneumatikám od renomované značky. K dobré nabídce pneumatik nesmí chybět kvalitní litá kola od firmy Alcar. Podrobnosti vám podají na prodejně v Hostomické 1999.

Více informací je možné nalézt na webových stránkách nebo na Facebooku

Pick up servis

A co dělat, když se vám auto ráno nerozjede, protože máte vybitou baterii? Nebo jste píchli a rezerva je měkká? Stačí zavolat na servisní číslo a ochotný servisní technik se s vámi dohodne, kdy k vám přijede zkontrolovat či rovnou vyměnit pneumatiky nebo autobaterii.

Jste vítáni

Od příjemné obsluhy na recepci jsem se dozvěděl i to, že v sobotu 2. dubna 2016 mají den otevřených dveří a všichni jsou vítáni. Děti čeká doprovodný program v podobě čtyřkolek, malování na obličej a dospělé dobré občerstvení i seznámení se s prostředím, kam své auto případně odvést na nutný servis. U programu pro děti jsem byl upozorněn, že pokud bude špatné počasí, čtyřkolky se zruší.

Určitě zkuste novou službu pro vaše automobily v našem kraji a podělte se s námi o vaše zkušenosti. Ať se zase zvýší laťka úrovně místního servisu.

Kontakt:

Otevírací doba:

  • pondělí – pátek: 08:00 do 17.00 hodin
  • sobota: 08:00 do 12:00 hodin

autor článku: Erik Pergl