Dnes je pátek 4. prosinec, svátek má Barbora.

Zajímavosti

Tip na nedělní program! Příbram Food Festival je tady

přidáno: 14. 09. 2017

První ročník Příbram Food Festivalu se uskuteční již tuto neděli 17. září. Na Dvořákově nábřeží v Příbrami představí své degustační menu deset restaurací z Příbrami a okolí. Mimo nich se můžete těšit i na doprovodný program na pódiu.

Akce Příbram Food Festival startuje v 10:00 hod. dopoledne, kdy se rozpálí grily a plotny všech restauracím, a návštěvníkům začnou vydávat své speciálně vytvořené festivalové menu. Těšit se můžete na italskou, českou, francouzskou, ale i americkou kuchyni. Zároveň také můžete přímo na festivalu hlasovat o nejlepší restauraci, která si na konci dne převezme na pódiu cennou trofej. Každý hlasující má šanci vyhrát na víkend automobil od autosalonu Auto Černý, Peugeot Příbram.

Mimo jídla je připravena i pestrá škála nápojů, a organizátorská agentura VDN promo nezapomněla ani na děti. Ty mají svou speciální dětskou zónu, kde je čeká karikaturista, foto koutek, malování na obličej, čokoláda, bubble, rybář nebo skákací hrad.

Nebude chybět ani doprovodný program

Na pódiu budou po celý den probíhat ukázky vaření nejlepších českých šéfkuchařů, soutěže jak pro dospělé, tak pro děti, nebo ukázka vykrajování z ovoce a zeleniny. Celým dnem vás provede moderátorka Jitka Doubravová.

Vstupné na akci je symbolických 30 Kč a děti to 15ti let mají vstup zdarma. Vstupenky jsou v prodeji pouze na místě, a vstup je ze všech stran Horní Obory. Od Uranu, od Nádraží i směrem od OC Skalka. Zpříjemněte si neděli tím, že nebudete vařit a půjdete ochutnat škálu mezinárodních i místních specialit. 

autor článku: redakce DA a Jitka Doubravová