Dnes je pátek 27. listopad, svátek má Xenie.

Zajímavosti

Adventure Golf Club Budínek

přidáno: 12. 03. 2017

Tatííí! Já to dal! Maminko, nebuď smutná, příště se zlepšíš, jdu Ti objednat to dobrý kafíčko, jo? Jasně, s tím malinovým dortíkem, aby sis obalila nervy. Dědo! Stala se neuvěřitelná věc! Babička se trefila! A napoprvé! Kámo, jsme dobrý – jdeme na oslavu otevřít lahev prosecca.. Podobné věty ode dneška opět létají vzduchem nad loni zbrusu nově otevřeném hřišti na Budínku.

Zahájení  letošní sezóny 10. 3. 2017

Hřiště Adventure Golf Club Budínek má 18 jamek normovaných pro pořádání mezinárodních turnajů,  je však určen především pro širokou veřejnost!

Adventure Golf je zábava pro všechny generace od 8-100 let.

Je to naprosto ideální možnost, jak strávit chvíle s celou rodinou, včetně dědečků a babiček! Marketingový odborník by napsal: sport napříč celým rodinným spektrem:). Divili byste se, jak jsou zejména dámy šikovné a jak přesnou mají mušku. Skvělá příležitost přátelsky poměřit síly a zároveň si užít zábavu.

Nabídka uspořádání rodinných či firemních oslav, včetně rautu a občerstvení

Velkoryse pojatý interiér klubovny či venkovní terasa nabízejí možnost společenských akcí, které mají navíc netradiční rozměr možnosti uspořádání firemního turnaje. Jinými slovy: kdy jindy porazit šéfa? :)

Akce sezony

Akcí sezony  je pořádání  turnaje  v  rámci  celostátní  Czech Adventure  Golf  Tour  2017  s možností přihlášení on-line přihláškou na uvedeném webu. Všichni mají šanci vyhrát, jelikož je vypsáno několik kategorií, jak pro děti a mládež, tak i kategorie nováček!

Každý měsíc Hřiště Adventure Golf Budínek pořádá turnaj pro širokou veřejnost, který začíná dubnovým turnajem 8. 4. 2017. Podrobný program naleznete na webových stránkách.

Tak na viděnou na Budínku na 6. jamce, ta je skutečnou lahůdkou :-)

Adventure Golf Club Budínek
Budínek 24, 263 01 Svaté Pole
Tel.: +420 734 854 854
www.golfbudinek.cz

autor článku: Zdeňka Žádníková Volencová