Dnes je pátek 4. prosinec, svátek má Barbora.

Zajímavosti

Adventure Golf Club Budínek zahajuje sezónu 2018

přidáno: 23. 03. 2018

Jaro nám zaklepalo na dveře, sluníčko každým dnem sílí, dny se nám opět prodlužují a doufejme, že i teploty nám začnou postupně stoupat. Je čas vyrazit opět ven, vyndat kola, zahradní nábytek, vyvětrat dům a vyrazit za zábavou na čerstvý vzduch. Venkovní minigolfový areál už tento víkend otevřou také v Budínku!

Pojďte se po zimně příjemně rozhýbat i pobavit při lehkém sportu pro každého. Minigolf je hra pro celou rodinu, která nadchne děti, rodiče i dědečka s babičkou. Nezáleží na tom, kolik vám je let, jakou máte fyzičku nebo jak máte natrénováno, stačí mít jen chuť a dobrou náladu.

Adventure Golf Budínek je tou pravou volbou, jak strávit příjemné chvíle plné zábavy. Najdete zde klasické golfové hřiště přenesené na miniaturní plochu, kde na vás čeká 18 jamkové hřiště s různými druhy přírodních překážek. Celý areál nabízí atmosféru skutečného golfového resortu ve velmi příjemném rodinném prostředí. Samotné hřiště je přizpůsobeno pro 4 hráče a veškeré vybavení vám ochotně a samozřejmě zapůjčí přímo na místě. Po hře pak můžete posedět u golfového baru nebo na terase, kde máte na výběr z široké škály nápojů i dobrého jídla.

Adventure Golf Budínek je ideálním místem pro stylový výlet a otvírají už tento víkend!

„Kvůli nepříznivému počasí jsme museli termín otevření bohužel posunout, ale od tohoto víkendu už budeme fungovat naplno. Po dlouhé zimě se všichni těšíme opět na novou sezónu. Hřiště i my jsme připraveni a věříme, že si u nás naši návštěvníci užijí  pohodové chvíle zábavy i sportu,“ říká majitel resortu pan Jiří Slunečko.

Ani letos nebudou chybět oblíbené minigolfové turnaje

Pravidelné minigolfové turnaje v Budínku si rychle oblíbila široká veřejnost a jezdí sem za nimi lidé z blízkého okolí i z daleka. Účastnit se mohou i úplní začátečníci.

„Turnajovou sezónu 2018 zahajujeme o Velikonocích. V neděli 1. dubna od 9:30 hod. se uskuteční Aprílový turnaj pro veřejnost. Startovné je 300 Kč za hráče, v ceně je malá snídaně a hrát se budou celkem 4 kola. Předpokládaný konec a vyhlášení výsledků je plánovaný na 13:00 hod. Srdečně vás tedy touto cestou zveme k účasti,“ upřesňuje pan Jiří Slunečko.

Více informací o rezervacích, cenách, aktualitách a kontakt s adresou naleznete na webových stránkách Adventure Golfu Budínek nebo na facebookovém profilu.

autor článku: Redakce DA