Dnes je pátek 4. prosinec, svátek má Barbora.

Zajímavosti

Kam si dojet pro sypký materiál a plný zákaznický servis?

přidáno: 02. 12. 2015

Práce v exteriéru jsou fyzicky i časově náročné, známe to téměř všichni ať už z osobní zkušenosti, nebo z vyprávění. Už jen z toho důvodu je potřebné mít kvalitní zdroj materiálů, aby se nestalo, že budeme muset za určitý čas vynakládat svou energii a finance na tu samou práci opakovaně. V tomto ohledu pro vás máme tip na dobříšskou prodejnu sypkých materiálů, a to pod značkou Grenepp.

Jak to všechno bylo

Firma Grenepp funguje v Dobříši krátce, v provozu je od září tohoto roku. V podstatě však úplným nováčkem na poli podnikání není. Jedná se totiž o rozšíření firmy Profous, která se specializuje na odvoz a likvidaci odpadů. Tato firma již před několika lety rozšířila podnikání o drobné zemní práce a výkopy pomocí mechanizace. V letošním roce se majitelé firmy na základě poptávky po zmíněném sortimentu rozhodli pro další rozšíření služeb. „Byli to zákazníci, kteří nás inspirovali k obohacení nabídky o doplňkový sortiment, například o okrasné kačírky nebo mulčovací kůru, jelikož věříme, že zákazník, který dostane kompletní servis, se k nám rád vrátí,“ uvedla paní Profousová.

Jaká je nabídka?

V nabídce firmy Grenepp jsou písky (od 590 Kč/kubík), zemina (1 018 Kč/kubík), drtě (od 728 Kč/kubík), kačírky (od 874 Kč/kubík) dále také valouny, respektive okrasné kameny (974 Kč/kubík). Zakoupíte zde ale například i mulčovací kůru (889 Kč/kubík) nebo dřevěné brikety (41 Kč/8 kg). Více informací nejen o nabídce získáte na oficiálních stránkách prodejny.

Začátky jsou těžké?

Provozovna se nachází poblíž centra Dobříše, v blízkosti areálu společnosti Bosák Bus. Její velkou výhodou je tak mimo jiné dobrá dopravní dostupnost.

Navzdory tomu, že pronajatá plocha spadá do takzvané průmyslové zóny a firma Grenepp má potřebná povolení od úřadu, potýká se z nejasných důvodů s nepřátelstvím lidí v přilehlém panelovém domu. Ti proti prodejně sepsali petici hned pár dní po jejím otevření. Petice, kterou podepsalo jen několik málo jedinců, i kontroly, které přichází na popud nespokojených sousedů, provozovatele firmy mrzí. Nicméně, stejně jako výsledky zmíněných kontrol se nedomnívají, že by dělali něco špatně.

Vše pro spokojenost zákazníků

Pro zákazníky je zde k dispozici parkoviště, ale také zázemí, kde mohou počkat například u hrnku voňavé kávy na to, než budou obslouženi. „Snažíme se rovněž mít dostatečné zásoby sortimentu, aby zákazník dostal pokud možno vše pod jednou střechou, tedy v našem případě spíše pod jedním nebem,“ směje se paní Profousová, drobná blondýnka, která se dřiny, ani nakladačů rozhodně nebojí.

„Prodejnu jsme otevírali po sezóně, jelikož jsme chtěli mít všechno po organizační i administrativní stránce v pořádku. Naše podnikání je velmi sezónní a závislé na vývoji počasí. Zdá se, že i to stojí však na naší straně a tak se nám podařilo v krátké době, kterou fungujeme, přilákat nové a spokojené zákazníky. Z jejich reakce soudíme, že chovat se podle našeho firemního hesla: „poctivost, rychlost, kvalita“, je ta správná cesta,“ uvedla paní Profousová.

Adresa:

Příbramská 1945 – Dobříš

Otvírací doba:

  • pondělí - pátek: 7.00 - 16.00
  • sobota: 7.00 - 12.00

Kontakt:

info@grenepp.cz

+420 608 953 617 

autor článku: Redakce DA