Dnes je pátek 4. prosinec, svátek má Barbora.

Zajímavosti

Jak nejlépe zabavit děti o prázdninách? Na Summer Campu!

přidáno: 06. 05. 2016

Letní prázdniny se nepřetržitě blíží. Pokud i vy stále řešíte otázku, jak nejlépe zabavit děti o dlouhých letních prázdninách. Přinášíme vám návrh, jak tento problém vyřešit. Nejen vy, ale především vaše děti budou šťastné!

Stále hledáte možnosti, jak nejlépe zabavit své děti o dlouhých letních prázdninách? Bohužel se nemůžete celé dlouhé dva měsíce věnovat svým dětem, ale i přesto byste jim rádi zajistili zábavu a zážitky, na které nezapomenou? Nebojte se, jelikož váš problém má řešení! 

Příměstské tábory se staly hitem posledních let

Děti si během dne užijí zábavu, dobrodružství a nové zážitky, zároveň ale večer mohou být opět se svou rodinou doma. Především díky tomu se staly příměstské tábory během posledních let opravdu velkým hitem. I v Dobříši si můžete v současnosti vybrat z nabídky příměstských táborů. Aerobik studio Orel Dobříš připravuje již pravidelně pro děti Sport Campy, během kterých si vyzkouší nejen nejrůznější sporty, ale také výtvarné činnosti nebo výlety do okolí Dobříšska.

Tradiční tábor je však pro děti stále dobrodružstvím

Vydat se ale na opravdu tradiční týdenní tábor bez přítomnosti rodičů se stává pro děti stále větším dobrodružstvím. Během týdne poznají nové kamarády, naučí se novým věcem a poznají, jaké to je být bez přítomnosti rodičů. Na tyto zážitky zkrátka mnozí z nás vzpomínají celý svůj život, a tak bychom o takové vzpomínky neměli ochuzovat ani naše děti. První ročník sportovního táboru Summer Camp pořádá v rámci soustředění závodních oddílů Aerobik studio Orel Dobříš. Během týdne si děti vyzkouší nejrůznější sporty, poznají nové kamarády a nové okolí. Tábor bude zároveň ve společnosti závodních oddílů, přítomni tedy budou i profesionální trenéři a animátoři.

Letní prázdniny jsou za dvěřmi

Přemýšlejte nad tím, co by udělalo největší radost vašim dětem a vytvořte jim nezapomenutelné letní prázdniny plné krásných zážitků. Úsměv na tvářích vašich dětí, vám vytvoří ty nejkrásnější chvíle v životě. 

autor článku: Kamila Paulová