Dnes je pátek 27. listopad, svátek má Xenie.

Zajímavosti

Letní tábory s ČÁPEM!

přidáno: 27. 05. 2016

Naše obecně prospěšná společnost ČAP působí v regionu Dobříšska-Novoknínska od roku 2012 a pro letošek jsme naše služby rozšířili o letní příměstské tábory.

Náš tým je složen z aktivních maminek a každý rok řešíme o letních prázdninách problém se zajištěním programu pro naše malé školáky. Proto jsme se rozhodli připravit projekt ,,Letní tábory s ČÁPEM“ a pokusit se sehnat finanční příspěvek z Operačního programu zaměstnanost. Projekt byl podpořen a my pro nás/vás máme 5 turnusů příměstských táborů za nejnižší možnou cenu 750 Kč/týden (rodič hradí pouze náklady na stravu, cestové a vstupné). Tábory jsou určené všem dětem, tj. i dětem se zdravotním postižením či sociálním znevýhodněním, navštěvující 1. stupeň ZŠ (vč. přípravné třídy).

Tábor se bude konat v prostorách nově vznikající Základní školy Trnka a program bude pro děti připraven každý pracovní den od 7.30 do 17:00 hod. Při přípravě programu vycházíme z ,,klasického“ letního tábora, takže se děti mohou těšit na celotáborovou hru na téma ,,České báje a pověsti“, soutěže, výlety, koupání a vodní bitvy, divadlo či keramickou dílnu, ale neminou je ani ranní rozcvičky či příprava svačin a obědů S Praotcem Čechem a jeho lidem se vydáme na daleké putování až do země zaslíbené,  Brunclíkovi pomůžeme v jeho bitvách a na brdského kance vyrazíme s Bivojem!

Zkrátka jsme se rozhodli, že si letošní léto užijeme a kdo chce, ať se k nám přidá!

Více informací o táborech najdete na webových stránkách a na Facebooku ČÁP – školka trochu jinak (kontaktní osoba: Věra Vojtíšková 607 276 979)

Přeji všem dětem prima prázdniny!

 

autor článku: Míša Sarnovská, o. p. s. ČAP