Dnes je pátek 27. listopad, svátek má Xenie.

Zajímavosti

Zpříjemněte si pracovní týden wellness procedurami

přidáno: 02. 04. 2016

Přijďte si odpočinout a zažít pravou relaxaci. Wellness centrum Svaté Pole u Dobříše slaví 10 let od svého založení a svým zákazníkům dopřává wellness procedury zdarma!

Během prvního dubnového týdne oslaví Wellness centrum Svaté Pole u Dobříše desetileté výročí. K této příležitosti svým zákazníkům za jejich přízeň a důvěru připravilo wellness centrum vybrané procedury zdarma! Od pondělí 4. dubna do čtvrtka 7. dubna si tak budete moci vyzkoušet zdarma rehabilitační cvičení, relaxační pobyt v solné jeskyni nebo rašelinový zábal.

Desetiletá cesta wellness centra...

Wellness centrum Svaté Pole bylo založeno v dubnu roku 2006. Nejdříve provozovalo pouze léčebnou solnou jeskyni a ordinaci pro rehabilitaci či masáž. Postupně se centrum začalo rozrůstat o další prostory. V současné době má k dispozici dvě ordinace, kde ordinují fyzioterapeuti a psychologové. Další dvě místnosti jsou určeny pro masáže a kosmetické ošetření pleti. V minulém roce byly navíc nově otevřeny zrekonstruované prostory určené pro školení, přednášky nebo firemní akce.

Přijďte si vyzkoušet i pravidelné lekce

Centrum pořádá i pravidelné lekce TRX, jógy nebo rehabilitačního cvičení vedené fyzioterapeutem. Lze zařídit i pravidelné lekce na klíč pro zaměstnance firem z našeho okolí.

Z široké škály služeb si určitě vyberete

Wellness centrum Svaté Pole má velmi širokou škálu nabídek služeb. „Vybrat si můžete z fyzioterapie, rehabilitace či psychologie. V centru si lze také objednat masáže, kosmetické ošetření pleti, pobytové wellness balíčky, rašelinové zábaly, saunu, léčebnou solnou jeskyni nebo lymfodrenážní přístrojovou masáž. V prostorách wellness centra se také pořádají teambuildingy, firemní akce nebo přednášky. U nás si vybere pravdu každý,“ říká Hana Roubíčková, manažerka Wellness centra Svaté Pole.

autor článku: Kamila Paulová